| لینک تلگرام گروه گلخانه سازی سپیدسازه تلفن تماس جهت سفارش: 09122401170-09357214604 تلگرام مدیر : 09122401170 واتس اپ مدیر: 09357214604


donna cerca donna Prato 1394/10/01 - 13:21

آغاز ساخت بزرگترین گلخانه صیفی جات خراسان رضوی

uomo cerca donna Ancona ساخت بزرگترین گلخانه صیفی جات خراسان رضوی با ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کارشناس مسئول گل و گیاه سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی امروز گفت: این گلخانه صیفی جات با استفاده از سیستم گرمایش از کف و تامین انرژی گرمایی از کارخانه سیمان زاوه احداث می شود.

کلمات کلیدی

uomo cerca donna ساخت گلخانهسازه گلخانهصیفیجاتخراسان رضوی

آغاز ساخت بزرگترین گلخانه صیفی جات خراسان رضوی

donna cerca uomo Faenza ساخت بزرگترین گلخانه صیفی جات خراسان رضوی با ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کارشناس مسئول گل و گیاه سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی امروز گفت: این گلخانه صیفی جات با استفاده از سیستم گرمایش از کف و تامین انرژی گرمایی از کارخانه سیمان زاوه احداث می شود.
مهرداد میرحسینی افزود: این گلخانه که حدود سه هکتار مساحت دارد با همکاری یک شرکت هلندی ایجاد خواهد شد.
او با بیان اینکه هدر رفت انرژی گرمایی از دودکش کارخانه سیمان زاوه بسیار زیاد است گفت: لوله کشی به طول ۷۰۰ متر در محل گلخانه انجام شده است و با نصب مبدل در خروجی دودکش ها، هوای گرم تبدیل به آب گرم و به گلخانه هدایت می شود.
میرحسینی هزینه اجرای این طرح را ۱۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد که ۸۵ میلیارد ریال آن از محل تسهیلات بانکی تامین شده است.
کارشناس جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: با استفاده از هدر رفت انرژی گرمایی کارخانه سیمان زاوه سالانه سه میلیارد ریال صرفه جویی می شود.
او ادامه داد: این گلخانه در مرحله اول تولید صیفی جات کاشت گوجه فرنگی ارگانیک را در دستور کار دارد و …