| لینک تلگرام گروه گلخانه سازی سپیدسازه تلفن تماس جهت سفارش: 09122401170-09357214604 تلگرام مدیر : 09122401170 واتس اپ مدیر: 09357214604


coppia cerca uomo Torino ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ - 02:32

معرفی تجهیزات گلخانه ای - ‫رطوبت نگار

uomo cerca donna Aprilia در این مقاله سعی خواهیم نمود در طول ۱۲ قسمت به معرفی تجهیزات مورد استفاده و مفید در گلخانه بپردازیم و نکات مهم در تهیه و استفاده از آنها را مرور نماییم. در این بخش به معرفی رطوبت نگار خواهیم پرداخت.

کلمات کلیدی

uomo cerca donna Tivoli رطوبت نگارتجهیزات گلخانه ایسازه گلخانهساخت گلخانه

معرفی تجهیزات گلخانه ای - ‫رطوبت نگار

donna cerca uomo Trani وسیله ای است که تغییرات رطوبت نسبی هوا را روی صفحه خاصی ثبت می نماید. این دستگاه از یک تار مو تشکیل شده است که با تغییرات رطوبت کوتاه تر یا طویل تر می شود. اهرمی به این تار متصل است. این اهرم به یک مداد ثبات منتهی می شود. طرق دیگر دستگاه، استوانه ای وجود دارد که بعد از کوک کردن چرخشی کند، را شروع می کند. این استوانه به ازای هر شبانه روز یک دور کامل می زند. روی استوانه چرخان یک صفحه کاغذ شطرنجی نصب می گردد که قابل تعویض است.

donna cerca uomo Roma مداد ثبات روی صفحه قرار می گیرد و با حرکت استوانه خط هایی را به صورت منهنی ترسیم می کند بعد از سپری شدن یک شبانه روز می توان به دستگاه مراجعه کرده و نوسانات رطوبتی محیط را از منحنی های ترسیم شده در شبانه روز گذشته به دست آورد.

معرفی تجهیزات گلخانه ای - رطوبت نگار