| لینک تلگرام گروه گلخانه سازی سپیدسازه تلفن تماس جهت سفارش: 09122401170-09357214604 تلگرام مدیر : 09122401170 واتس اپ مدیر: 09357214604

donna cerca uomo Sicilia 1394/10/30 - 15:00

معرفی شرکت بهار گستر آسمان ارس

uomo cerca donna Asti شرکت بهار گستر اسمان ارس با هدف تجهیز و گسترش گلخانه های مدرن و صادرات و واردات انواع سازه و ملزومات گلخانه های شیشه ایی و پلی کربنات و گلخانه های پلاستیکی در سال ۱۳۹۳ تاسیس شد.

کلمات کلیدی

uomo cerca donna Guidonia ساخت گلخانهبهار گسترارسسازه

معرفی شرکت بهار گستر آسمان ارس

donna cerca uomo Pomezia clicca sul sito شرکت بهار گستر اسمان ارس با هدف تجهیز و گسترش گلخانه های مدرن و صادرات و واردات انواع سازه و ملزومات گلخانه های شیشه ایی و پلی کربنات و گلخانه های پلاستیکی در سال ۱۳۹۳ تاسیس شد. این شرکت فعالیت خود را با ساخت گلخانه های پیش ساخته تجاری و تحقیقاتی و واردات سازه های گلخانه ای وملزومات اولیه و ضروری گلخانه اعم از ورق های پلی کربنات و پلاستیک گلخانه و تجهیزات سرمایش و گرمایش و بذرو سموم و کود های مخصوص کشت های گلخانه ای آغاز نمود و با پیشرفت در این حوزه وارد واردات و صادرات  و ساخت گلخانه های مدرن صنعتی اعم از شیشه ای و پلی کربنات و پلاستیکی و هم چنین گلخانه های خانگی و گلخانه های آموزشی و  گردید.
واردات کلیه تجهیزات گلخانه شامل سازه های گلخانه ای شیشه ای و پلی کربنات و ماشین های هوشمند تغذیه هوشمند هیدروپونیک ،تجهیزات ابیاری قطره ای  و قطعات مربوطه و واردات انواع ورق های پلی کربنات،پد سلولزی و فن های اگزاست و سیرکولار،هیتر های تابشی و تجهیزات فوگر و یا مهپاش شامل پمپ های برتولینی و نازل های فوگر در انواع مختلف و توری  های مخصوص شیدینگ و انرژی سیوینگ و کلیه اقلام مجاز مربوط به گلخانه.

  • طراحی و اجرای سیستم های حرارت و گرمایش گلخانه بصورت کوره هوایی گرم یا هیتردر انواع هیتر استیل و فولادی، جت هیتر،سیستم حرارت مرکزی یا شوفاژ و یونیت هیتر،سیستم های گرمایش تابشی، و گرمایش از کف و گرمایش خاک.
  • اجرای کلیه سیستم های اتوماسیون هوشمند و کنترل اقلیم گلخانه 
  • اجرای سیستم های بستر کشت هیدروپونیک در انواع گاتر فلزی یا بستر فلزی با پوشش کارتن پلاست ، بستر کشت گروبگ وتامین و توزیع کوکوپیت و پرلیت در انواع مختلف.