| لینک تلگرام گروه گلخانه سازی سپیدسازه تلفن تماس جهت سفارش: 09122401170-09357214604 تلگرام مدیر : 09122401170 واتس اپ مدیر: 09357214604

uomo cerca trans Parma 1394/10/25 - 16:28

خدمات ساخت گلخانه گروه گلخانه سازی سپید سازه

uomo cerca uomo Genova صنایع گلخانه ای سپید سازه با هدف تجهیز و گسترش گلخانه های مدرن در سال ۱۳۸۰ تاسیس شد و فعالیت خود را با ساخت سازهای گلخانه های پیش ساخته تجاری و تحقیقاتی آغاز نمود و با پیشرفت در این حوزه وارد عرصه گلخانه های مدرن صنعتی اعم از شیشه ای و پلی کربنات و پلاستیکی و هم چنین گلخانه های خانگی و آموزشی شد.

کلمات کلیدی

uomo cerca donna Foligno ساخت گلخانهسازه گلخانهسپید سازهشیشه ایپلاستیکیپلی کربناتخانگیآموزشی

خدمات ساخت گلخانه گروه گلخانه سازی سپید سازه

donna cerca uomo Chieti امروزه سپید سازه علاوه بر ساخت گلخانه، هدایت شبکه وسیع تامین و توزیع تجهیزات گلخانه را به عهده داشته و این خدمات را در اختیار تولیدکنندگان و بهره برداران گلخانه در سراسر ایران قرار داده است. از سایر فعالیت های ای شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد؛

  • ساخت گلخانه تونلی و گلخانه خانگی در انواع پلی کربنات و شیشه ای و پلاستیکی بنا به مقدار مورد نیاز و متناسب با قدرت خرید شما.
  • ساخت سازه های گلخانه ای در انواع سازه گلخانه شیشه ای طرح venlo، سازه گلخانه پلی کربنات،سازه گلخانه طرح اسپانیا،سازه گلخانه سیرکولار یا گلخانه سیرکوله با دریچه باله کبوتری و ...
  • طراحی و اجرای سیستم های حرارت و گرمایش گلخانه بصورت کوره هوای گرم یا هیتر در انواع هیتر استیل و فولادی، جت هیتر،سیستم حرارت مرکزی یا شوفاژ و یونیت هیتر،سیستم های گرمایش تابشی، و گرمایش از کف و گرمایش خاک.
  • اجرای سیستم های ابیاری قطره ای گلخانه و سیستم های تغذیه هیدروپونیک و فیلتراسیون گلخانه و سیستم های سختی گیر اب و اب شیرین کن و سیستم های ابیاری و تغذیه هوشمند و اتوماتیک.
  • اجرای سیستم های برودتی بصورت فن و پد سلولزی یا پد پوشالیو سیستم های مهپاش یا فوگر و تامین کلیه قلعات و اتصالات مربوط به سیستم های مهپاش اعم از پمپ های فوگر و لوله های انتقال محلول در انواع اتصالات فیتینگ و پرسی و نازل های فوگر در انواع برنجی و پلی اتیلن.
  • تامین و فروش کلیه اتصالات و تجهیزات فن و پد شامل فروش پد سلولزی و پوشالی و ناودانی پد در انواع الومنیومی و گالوانیزه و پمپ های سیرکولار جهت مرطوب سازی پد و فن های اگزاست در ابعاد ۵۰×۵۰ الی ۱۶۰×۱۶۰در انواع ایرانی و خارجی.
  • اجرای سیستم های شیدینگ یا سایه انداز و انرژی سیوینگ یا پرده انرژی گلخانه در انواع درام دورانی یا پرده جمع شونده و درام راک و پنیون و تامین کلیه قطعات و اتصالات و ملزومات انرژی سیوینگ و شیدینگ شامل راک و پنیون و پرده انرژی سیوینگ و توری شید در انواع ایرانی و خارجی
  • واردات مستقیم تجهیزات و مصالح و سازه های گلخانه ای اعم از سازه های شیشه ای طرح ونلو و روق های پلی کربنات و دستگاه تغذیه هیدروپونیک و کوکوپیت در انواع مختلف و اتصالات فوگر یا مهپاش و..
  • اجرای سیستم های بستر کشت هیدروپونیک در انواع گاتر فلزی یا بستر فلزی با پوشش کارتن پلاست ، بستر کشت گروبگ وتامین و توزیع کوکوپیت و پرلیت در انواع مختلف.