| لینک تلگرام گروه گلخانه سازی سپیدسازه تلفن تماس جهت سفارش: 09122401170-09357214604 تلگرام مدیر : 09122401170 واتس اپ مدیر: 09357214604

coppia cerca uomo Foggia

عنوان خدمت: سازه طرح سیرکولار ارتفاع ۶ متر

واحد قیمت:

متر مربع

قیمت:

. تومان

کلمات کلیدی

uomo cerca uomo Sassari ساخت سازهسازه طرح سیرکولارقیمت سازهگلخانه ارزانقیمت مناسب

donna cerca donna Ravenna

سازه طرح سیرکولار ارتفاع ۶ متر

شرح خدمت:

مشخصات سازه:

uomo cerca donna Sanremo سازه دارای ستون به ارتفاع ۴ متر و قوس ارتفاع ۲ متر و ارتفاع نهایی ۶ در نقطه اوج گلخانه میباشد.

donna cerca uomo Agrigento عرض دهانه سالنها ۹و ۹.۶ متر میباشد.

ستونهای سازه از نوع گالوانیزه گرم و سطح مقطع ۸۰*۸۰میلیمتر و ضخامت دو میلیمتر و ارتفاع ۴متر میباشد که در ردیف های طولی به فاصله ۳متر نصب خواهد شد.

کلیه سرستونها از نوع پیش ساخته جوشی گالوانیزه گرم و یا پیچ و مهره ای بوده و ناودانی های سازه بصورت۶خم و با ضخامت 1.5میلیمتر میباشد.

قوسهای سازه از لوله قطر ۲ اینچ و ضخامت ۲ میلیمتر و ازنوع گالوانیزه گرم بوده و هم چنین رابط قوسها از لوله یک ویک چهارم اینچ و ضخامت ۲ میلیمتر و گالوانیزه گرم و شبکه خرپا بصورت w و از لوله قطر ۱ اینچ و ضخامت ۲ میلیمتر و گالوانیزه گرم میباشد. کلیه بستها و پیچ و مهره های مصرفی گالوانیزه میباشد.

دریچه های سازه از نوع بال کبوتری ودارای عرض ۱.۲۵ متر در سرتاسر سالن وکورس ۱متر بوده که به شمارگان ۱ عدد برای هر سالن نصب خواهد شد که سیستم محرکه بصورت برقی و تابلو کنترل نیمه اتوماتیک میباشد.

پلاستیک مصرفی سازه از نوع وطن ترکیه و دارای ضخامت ۲۰۰ میکرون،یووی ۱۰ درصد میباشد.

کلیه اهن الات و اتصالات مصرفی فلزی درسازه بمدت ده سال دربرابر زنگ زدگی و پلاستیک سازه بمدت سه سال دربرابر مقاومت به اشعه ی یووی و نقاط فنی دارای ضمانت کتبی دوساله و سازه نیز به مدت دو سال مشمول خدمات پس از فروش رایگان میباشد.

ارزش سازه به ازای اجرای هر متر مربع از سازه شامل تامین مصالح و ساخت و نصب کامل و تحویل طبق معیارهای قید شده در بندهای فوق به ازای هر متر مربع از مساحت . تومان میباشد.

هزینه های حمل و کرایه و تسطیح زمین و نیز تامین برق سه فاز و اجرای فونداسیون به عهده کارفرماست.

باتشکر مدیریت سپید سازه نرگسیان.

نمونه پروژه های انجام شده

عنوان پروژه نام مشتری تاریخ